Kapat

ZenMate İndir

Anasayfa Güvenlik ZenMate İndir

Yasaklanan Sitelere Giriş Eklentisi

Son zamanlarda erişime kapatılan siteler o kadar çoğaldıki Youtube, Twiter, herkes engellenen sitelere giriş için bir çözüm aramakta, Aslında bu engeller hayatın her anında var, Devlet kurumlarındaki engelli bilgisayarlar, İş yerlerindeki Engelli Bilgisayarlar, Okullardaki engeller vs bu konu uzar gider önemli olan Sağlığınız size bişey olmasın bunlar küçük sorunlar, Konumuza Dönelim

Zenmate Nedir?

Zenmate Özel olarak tasarlanmış indirme ve kurulum işlemi gerektirmeyen Proxy servisleri sayesinde yasaklanan sitelere hızlı bir şekilde girmemize yarayan eklentidir, Tamamen ücretsizdir bunuda belirtelim.

Çalışma mantığı şu şekildedir, eklenti kurulduğu andan bilgisayarımızdan internete girişi TTNET sunucuları değilde Zenmatenin sunucuları üzerinden yapıyoruz ve bu şekilde DNS adreslerimiz yasaklanmayan bir adres olduğu için sorunsuz sörf sizinle.

Zenmate Nasıl Kullanılır?

Aşağıdaki indirme butonuna tıklayarak açılan sayfada Chrome ekle butonuna tıklıyoruz ve işlem tamam. Ekstra ayar yapmamıza vs gerek yoktur fakat isteğe göre diğer ülkelerin ip ve proxy adreslerini seçerek kendini o ülkede gibi gösterebilirsiniz.

Zenmate Android için buraya

Zenmate İos için buraya

Zenmate Google Chrome Eklentisi için sağ üst kısımdaki hemen indir butonunu kullanınız.

ZenMate İndir
5 (100%) 1 oy

Popüler Yazılar