Kapat

Youtube’dan En Kolay Video Nasıl İndirilir?

Anasayfa Teknoloji Youtube’dan En Kolay Video Nasıl İndirilir?

Youtube’dan Program Kullanmadan Video Nasıl İndirilir?

15 Şubat 2005’te kurulmuş olan YouTube, şüphesiz internet ortamının, sanal alemin en popüler ve en çok kullanılan video barındırma sitelerinin başında gelir. Kasım 2006’da ise Google tarafından satın alınmıştır.

Günümüzde de Google’ın yan kuruluşlarından biri olarak faaliyetine devam etmektedir. YouTube, milyonlarca kullanıcısına video yükleme ve izleme gibi her türlü faaliyeti sağlamaktadır.

Hemen hemen büyük bir çoğunluğumuz hoşumuza giden, beğendiğimiz videoları elimizde bulundurmak, saklamak isteriz. Neredeyse her türlü videoyu barındıran Youtube’dan istediğimiz bir videoyu nasıl indirebiliriz ?

YOUTUBE’DAN EN KOLAY NASIL VİDEO İNDİRİLİR?

Bu sorunun hepimizin bilmesi gerektiği, çok basit ve pratik bir çözüm yolu var. Şimdi sizlere bunun nasıl olduğunu, YouTube’dan en basit ve en kolay şekilde nasıl video indirildiğinden bahsedeceğiz.

  • İlk olarak indirmek istediğimiz bir video açmak durumundayız. Tarayıcımızdan bu YouTube üzerinde olan bir video açın.
  • Açtığımız videonun adres kısmında ”https:://www.youtube.com/ watch?v=YqeW9_5kURI” şeklinde bir link yazıyor olacak.
  • Bu adresin www.youtube ile başlayan bölümündeki yazıyı ”www.ssyoutube” olarak düzenleyin.
  • Yani youtube kelimesinin başına ”ss” yazmış olacaksınız. Linki bu şekilde düzenledikten sonra bu linke giriş yapınız.
  • Açılan sayfada videou hangi çözünürlükte indirmek istediğinizi seçtikten ve indir butonuna tıkladıktan sonra video otomatik olarak bilgisayarınıza inmeye başlayacaktır.

Görüldüğü üzere Youtube’dan video indirmek bu kadar basit ve kolay. İstediğiniz videoyu, istediğiniz çözünürlükte cihazınıza indirip, istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Popüler Yazılar