Kapat

Yet Another Cleaner

Anasayfa Windows Yet Another Cleaner

Yet Another Cleaner Tavsiye Etmiyoruz!

Aşağıdaki makale program ilk piyasaya sürüldüğünde yaptığımız inceleme sonucu ortaya çıkmıştı, Fakat son zamanlarda programın reklam virüsü gibi farklı faliyetler içine girdiği bir çok kullanıcı tarafından dile getirildi ve bunu göz önüne alarak sizleri bilgilendiriyoruz. Ccleaner, Adwanced system care gibi programlara yönelebilirsiniz.

Yet Another Cleaner kısa adı ile siz ona YAC diyebilirsiniz Peki yac ne iş yapar bize faydası ne olur derseniz kısaca şöyle anlatalım Online olarak bilgisayarınıza sızmaya çalışan virüsler engeller daha önce girmiş olanları gelişmiş şekilde tarama yaparak kökünden siler. Bunun yanı sıra sistem bakımı ve bilgisayar hızlandırma konusunda yüksek performansı ile kullanıcılarını çok memnun ediyor.

YAC ile sistem bakımı yaptığınız zaman bilgisayarınızdaki ereksiz yer tutan dosyaları tespit ederek güvenli bir şekilde silebilir, internet ve bilgisayar kullanımınızla ortaya çıkan izleri (geçmiş kayıtları vs.) yok edebilir, bilgisayarınızın sağlıklı ve hızlı çalışmasına engel olan sorunları tespit edip düzeltebilirsiniz.

Programın Genel Özellikleri

İnternet tarayıcınızın geçmişini ve içerdiği zararlı eklentileri tamamen silerek temiz tutar
Ücretsiz ve kullanımı kolay
Kayıtlı verileri güvenli bir şekilde temizler
Zararlı görünen takip aktiviteleri engeller
Bilgisayarınızı yavaşlatan sorunları tespit ederek onarımını gerçekleştirir
Bilgisayarınızda ıvır zıvırları siler ve sürücü güncellemelerini yapar
Bilgisayarınızın sorunsuz ve düzgün bir şekilde çalışmasını sağlar
Zararlı yazılım ve enfeksiyonları siler

Yac ayrıca sisteminizde ki internet ağını kontrol ederek internet kullanımı yapan programları listeler ve Uygulama Mağazası ile çeşitli oyunlar, programlar ve araçları tek tıklama ile kurmanıza olanak sağlar. Yac Altın Program Etiketli Yazılımlardan birisidir mutlaka deneyin.

Yet Another Cleaner Nasıl Kaldırılır ve Silinir?

Yac programını eğer bilgisayarınızdan kaldırmak isterseniz yapmanız gereken işlem çok basit Başlat Menüsünden Denetim Masasına Geliyoruz Program Kaldır seçeneğinden Yac Programının üzerine sağ tıklayarak kaldır diyoruz karşımıza çok şirin ve duygusal bir mesaj çıkacak Beni Gerçekten Silmek İstiyormusun bu cevaba evet diyerek sonlandırıyoruz.

Yet Another Cleaner Nasıl Kullanılır?

Popüler Yazılar