Kapat

WolfTeam İndir

Anasayfa Oyun WolfTeam İndir

JoyGame tarafından hazırlanan ve bir salgın haline gelen oyun sürekli yenilenen yapısı ile dikkat çeken bir kurt adam oyunu. Wolfteam oyunu tüm Dünyada etkisini arttırmaya devam ederken, aynı şeyi Türkiye içinde söylemek mümkün. Şu anda Türkiye serverlarında en çok oynanan oyun olma özelliğini koruyor. Gerek hikayesi, gerek grafikleri, gerekse de Counter-Strike benzeri yapısıyla ilginin daha da artacağı artık kesin.

Oyun hikayesi ise alışılmışın bir hayli dışında. Bilim adamlarının bazı deneyler sonucunda yeni bir tür keşfediyorlar. Bu tür, insan DNA sının değiştirilmesi sonucu, kuvvetli, kaslı, korkutucu ve yarı kurt yarı insan ırkı olarak tanımlandırılabilir. Bu ırkın ilk başta yararlı bi takım işler için kullanılabileceği düşünülsede, işin böyle olmadığı bu ırkın kötü işlerde kullanılma riskinin oldukça fazla olduğu anlaşıldı ve türü sonlandırılma isteği ortaya çıktı.

Lakin iş işten geçmiş artık, bu gizli formüller orduların eline geçmişti. Bu noktada online oyuncu devreye giriyor ve oyunda hangi tarafta olacağını seçiyor. Taraf seçildikten sonra ise oyun başlıyor. İstediğiniz zaman kurt adama dönüşebiliyor ve gücünüzü sonuna kadar kullanabiliyorsunuz. Wolfteam oyununa kaydolmak ise oldukça kolay. Wolfteam Kaydol seçenekleri ile oyuna kolaylıkla mail adresiniz ve vereceğiniz şifreler ile kayıt olabilirsiniz.

Kayıt sayfasında yer alan bilgiler unutulmamalıdır. Kayıt yaptırıldıktan sonra ise oyunu indirmek gerekiyor. Wolfteam indirme linkleri ise sürekli yenilenmekte ve kullanıcının bulunduğu bölgelere göre daha hızlı indirmesi için ayrıştırılmış durumda.

Ekipmanları ve silahları yine oyunda ki başarılarınız sonucunda alacağınız puanlar ile karşılayabilir ve böylece daha kuvvetli hale gelebilirsiniz. Wolfteam Oyunu oldukça kaliteli ve başarılı bir oyun. Oyunu bir online oyun sevdalısıysanız denemelisiniz.

Yazıyı Oylayın?

Popüler Yazılar