Kapat

Winrar Türkçe İndir

Anasayfa Windows Winrar Türkçe İndir

En iyi ÜCretsiz Dosya Sıkıştırma ve Arşivleme Programı

WinRAR, şimdiye kadar geliştirilmiş en iyi sıkıştırma ve arşivleme algoritmalarından birine sahiplik yapan, bu algoritmaları hemen her dosya üzerinde sorunsuz olarak uygulayabilen bir yazılımdır. WinRAR yazılımı ile bilgisayarınız içerisinde bulunan birçok dosyayı transfer zamanından ve veri alanından tasarruf için sıkıştırabilirsiniz. WinRAR ile yapacağınız sıkıştırmalar ile birçok büyük dosyayı bir üçte iki hatta bir oranında sıkıştırabilmeniz mümkündür. Aynı zamanda bilgisayarınız içerisinde yer alan veya internetten indirmiş olduğunuz birçok sıkıştırılmış arşiv dosyasını açabilmeniz için de yine WinRAR yazılımına ihtiyacınız vardır.

WinRAR , RAR, ZIP, CAB, ARJ, LZH, ACE, TAR, GZip, UUE, ISO, BZIP2 ve 7-Zip uzantılarına sahip olarak sıkıştırılmış olan tüm dosyaları açmanıza yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra isterseniz bizzat kendiniz de WinRAR ile sıkıştırılmış arşivler oluşturabilirsiniz. WinRAR’ın kullanmış olduğu veri sıkıştırma algoritması sayesinde müzik dosyaları veya grafik dosyalarını kalitelerinden ödün vermeden sıkıştırabilmek mümkündür.

Son derece kullanıcı dostu bir görünüme sahip olan WinRAR içerisinde kullanıcılarını bekleyen ayrıca birçok fonksiyon vardır. İndirdiğiniz veya sizin oluşturmuş olduğunuz bir arşiv dosyası üzerinde virüs taraması yapabilir veya bu arşivi sadece sizin istediğiniz kişilerin açabilmesi için parola koruması ile koruyabilirsiniz. WinRAR her tür kullanıcıya en uygun sıkıştırma seçeneklerini sunar, sıkıştırmak istediğiniz dosyalar çok büyükse ve bunları parçalara ayırmanız gerekiyorsa harici bir yazılıma ihtiyacınız olmaksızın WinRAR parçalı olarak sizin için arşiv dosyasını sıkıştırır ve parçalar.

Böylece arşiv dosyanız sizin istediğiniz paylaşım sitelerinden çok daha kolay bir şekilde yüklenebilir ve paylaşılabilir bir hal alır. WinRAR içerisinde yer alan onarma seçeneği ile bozuk olan bir arşivi onarma işlemi gerçekleştirebilir ve arşivin tekrardan sapasağlam çalışmasına yardımcı olabilirsiniz. Program ayrıca aynı anda birden fazla dosyanın arşivlenmesi veya arşivden çıkartılması gibi birçok konuda da kullanıcılara muhteşem bir performans sunmaktadır. Tut sürükle yöntemi ile de kullanıcıların işini kolaylaştıran WinRAR daha kolay bir kullanım sağlar.
Siz de şüphesiz tüm dünyanın en çok kullandığı en iyi sıkıştırma algoritmasından birini içerisinde barındıran WinRAR’ın RAR arşivlerini açmak ve kendi dosyalarınızı sıkıştırarak arşivler oluşturmak istiyorsanız WinRAR’ı tercih etmelisiniz.

Winrar 32 Bit İndir

Winrar 64 Bit İndir

 

Winrar Türkçe İndir
5 (100%) 1 oy

Popüler Yazılar