Kapat

Whatsapp’ta Kişi Nasıl Takip Edilir

Anasayfa Android Whatsapp’ta Kişi Nasıl Takip Edilir

Whatsapp uygulaması artık herkes tarafından severek kullanılan yaygın bir uygulama haline geldi. Whatsapp uygulamasında kişi nasıl takip edilir sorusuna yanıt arıyorsanız bu yazıyı incelemeniz gerekir. Whatsapp’da merak ettiğiniz kişi ne zaman online olmuş ne zaman offline olmuş bunların hepsini rahatlıkla takip edebilirsiniz. Normal uygulamada mevcut olmayan bu uygulama ek uygulama sayesinde yapılmaktadır.

  • Android telefonlar için Google Play Store’dan yada  Whatsdog adında uygulama indirilerek telefonunuza yüklenmelidir.
  • Uygulamayı açtıktan sonra söylenen adımları takip etmeniz durumunda takip ettiğiniz kişiyi rahatlıkla izleyebilirsiniz.
  • Whatsdog uygulamasını yükledikten sonra karşınıza gelecek olan kişiler listesinden merak ettiğiniz, takip edeceğiniz kişiyi seçiniz.
  • İlerle butonu ile artık o kişiyi takip etmiş olursunuz.

Sizin takip ettiğiniz kişi bunu asla anlayamaz ve fark edemez. Bu da bir avantajdır. Yalnızca dikkat etmeniz gereken nokta whats appta takip ettiğiniz kişi ile yakınsanız gelen bildirimler onun fark etmesini sağlayacaktır. Bu durumu yaşamamak için dikkat etmenizde fayda var.

Whatsapp’ta bu uygulamayı kullansanız dahi yalnızca bir kişiyi takip edebilirsiniz. Whatsapp uygulamasında işinize yarayacak bu uygulama sayesinde takip ettiğiniz kişinin gün içinde ne kadar çevrimiçi olduğunu ne kadar kaldığını ve girdiğini raporlar halinde öğrenmeniz mümkün.

Siz uykuya dalsanız dahi whatsdog uyumadan takip ettiğiniz kişi için kayıtta kalıyor. Whatsdog da zaman zaman yanılabilmektedir sonuçta teknolojik bir uygulama ve şaşması normal. Bunu da unutmadan hareket etmelisiniz.

Uygulamadaki tek sıkıntı sürekli reklamların dönüyor olması ancak buna rağmen uygulama görevini başarı ile yerine getirmekte ve birçok kullanıcı tarafından da tercih edilmektedir. Whatsapp’ta birini merak ediyor ve takip etmek istiyorsanız bu uygulamayı tereddüt etmeden yükleyebilirsiniz.

Popüler Yazılar