Kapat

VLC Media Player

Anasayfa Windows VLC Media Player

Ücretsiz Video ve Film Oynatma Programı

VLC Player, bilgisayarınızın içerisinde yer alan birçok video ve ses dosyasını oynatma yeteneğine sahip bir medya oynatıcısı yazılımdır. Basit bir arayüze sahip olan program kişisel bilgisayar kullanıcılarının sıklıkla yürütmek istediği MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX, MP3 ve OGG başta olmak üzere birçok formatı desteklemektedir. Programı rakibi olan medya oynatıcılarından ayıran bir diğer özelliği de canlı olarak video izleme olanağı sunmasıdır. VLC Player ile birçok canlı yayını normal video izler gibi izleme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Programın diğer bir avantajı da kullanıcıların sürekli olarak yüklemeye üşendiği Codec paketlerini programın hali hazırda kendi içerisinde barındırıyor oluşudur. Bu sayede kullanıcıların tekrardan ekstra bir Codec yükleme işiyle de uğraşmalarına gerek kalmaz. VLC Player kullanıcılarına kalitesiz müzik ve videoların ses kalitesini arttırmak için de kendi içerisinde barındırmış olduğu ses efektlerini kullanıma sunar. Böylece ses kalitesini arttırarak daha gerçekçi ve daha kaliteli bir ses tonu elde etmeniz de kolaylaşır.

VLC Player içerisinde kullanıcıların kullanabileceği birçok gelişmiş fonksiyon barındırır. Video izlerken üzerinden görüntü kırpma, istediğiniz görüntüye filigran ekleme ve geliştirilmiş filtreler eklemek gibi bir çok fonksiyonu VLC Player ile ekstradan bir eklentiye gerek kalmadan kullanabilirsiniz. Ayrıca VLC Player rakiplerinde olduğu gibi gelişmiş altyazı seçeneklerine de sahiptir.

VLC Player Türkçe arayüzü ile, bir kişisel bilgisayar kullanıcısının bir medya oynatıcısından bekleyebileceği tüm özelliklerin hepsini içerisinde barındırıyor ve bunların tamamının hakkını veriyor. Bilgisayarınızda kullanmak için bir medya oynatıcısı bulma konusunda kararsızlığınız varsa VLC Player’ı denedikten sonra artık kararınızı verebilirsiniz.

Diğer VLC Player İndirme Linkleri

VLC Player 64 Bit İndirme için buraya

VLC Player 32 Bit Portable indirme için buraya

VLC Player 64 Bit Portable indirme için buraya

VLC Player Windows 8 indirme için buraya tıklayınız. Normal Windows için Buraya Tıklayınız.

Popüler Yazılar