Kapat

Virtual DJ 8

Anasayfa Windows Virtual DJ 8

Profesyonel Dj Programı

Virtual DJ, kendi çapında miksler ortaya koymak isteyen her bilgisayar kullanıcısının tercih edebileceği en popüler yazılımların başında yer alıyor. Program sizin belli bir parça üzerinde kesip biçme ve efekt verme gibi işlemlerinizin tamamına çözüm oluyor. İçerisinde gelişmiş efektleri barındıran ve bir o kadar da kaliteli, insanı kendine çeken tasarıma sahip Virtual DJ ile ortaya mükemmel miksler çıkartabilmek mümkün.

Program her ne kadar amatör bir program gibi duruyor olsa da aslında profesyonel olarak kullanıldığı taktirde normal bir DJ’in stüdyosunda size sunulabilecek hemen birçok şeyi sunabiliyor. Gelişmiş Loop seçenekleri ve Scratch atma gibi özellikleri de ayrıca arayüz ile birlikte harika bir uyumu meydana getiriyor. Virtual DJ parça hazırlarken size ses kaydı yapma ve bu yaptığınız kayıtları efektleyerek ve salt şekilde kullanma imkanı sunuyor.

Program günümüzde DJ’lerin kullandığı birçok Turntable ile de uyumlu olarak çalışıyor. Ücretsiz olarak içerisinde birçok şey barındırması ve bir DJ’in sahip olmak istediği her şeyi size sunması nedeniyle Virtual DJ en cazip miks programlarının arasında yer alıyor. Miks konusunda Virtual DJ yazılımının eline su dökebilecek herhangi bir yazılımın da henüz bulunmadığının ayrıca altının çizilmesi gerekiyor. Harika miksler yaratmak ve bunları daha sonra bilgisayarınıza MP3 olarak kaydetmek istiyorsanız, amatör olarak başlayıp kendinizi profesyonelliğe yöneltmenin ilk ve en önemli adımı Virtual DJ’i kullanmaktan geçiyor.

Tüm geleneksel miks seçeneklerini içerisinde barındıran Virtual DJ ile daha önce hiç deneyimlemediğiniz bir miks deneyimini yaşamak istiyorsanız, hemen denemelisiniz.

 

Virtual Dj Windows İndir

Virtual Dj Mac Os İndir

 

Popüler Yazılar