Kapat

Tom Clancy’s ShadowBreak

Anasayfa Android Tom Clancy’s ShadowBreak

Tom Clancy’s ShadowBreak, nişan alma ve taktiksel stratejinin bir araya geldiği Android için nişancılık oyunudur. Ubisoft, Tom Clancy’s ShadowBreak oyunuyla Tom Clancy’i şimdi de mobil cihazlarımıza taşıyor. Tom Clancy’s ShadowBreak’in hikayesi yakın gelecekte geçiyor. Oyunda bir dizi teröristin ortaya çıkması ve büyük bir alanın kontrolünü ele geçirmesi üzerine devreye giriyoruz. Tom Clancy olarak oyundaki amacımız teröristleri alt etmek ve bölgeyi tekrardan özgürlüğüne kavuşturmak.

Tom Clancy’s ShadowBreak oyunu hikaye ve gerçek zamanlı olarak kullanıcıların birbirleriyle mücadele edebilecek PvP karşılaşma modlarına sahip. Oyunda harita üzerindeki pozisyonumuzu ne yazık ki değiştiremiyoruz. Haritada oyunun bizi başlattığı yerden terörist grupları hedef alarak keskin nişancılık yeteneklerimizi kullanmamız gerekiyor. Oyunu bayağılaştırmak ve sıradan nişancılık oyunlarından farklılaştırmak için Tom Clancy’s ShadowBreak’de ekip mantığı var. Oyun sırasında kendi ekibinizi uzaktan kontrol ediyor ve onların konumlanmasını istediğiniz pozisyonları bildiriyorsunuz. Böylece oyunun sadece nişancılık kısmı değil taktiksel kontrolü de sizin kontrolünüze verilmiş oluyor.

İki kişi olarak yapılan karşılaşmalarda ise amaç her iki keskin nişancının kendi ekibini en iyi şekilde koruması ve diğer ekibin tümüyle ortadan kaldırılmasını sağlamak. Haritadan oldukça uzun bir mesafeden konumlanıyor olmamız Tom Clancy’s ShadowBreak’in gerçekçilik hissiyatını arttıran önemli detaylardan biri.

Gerçekçi bir taktiksel nişancılık oyunu deneyimlemek, keskin nişancı tüfeğinizle kendi ekibinizi koruyup terörist grupları ortadan kaldırmak bu oyunda her şey. Teröristlere karşı verilecek bu onurlu mücadelede yer almaya ne dersiniz?

Tom Clancy’s ShadowBreak indir

 

Popüler Yazılar