Kapat

Telefon Sesi Nasıl Yükseltilir?

Anasayfa Mobil Telefon Sesi Nasıl Yükseltilir?

Telefonunuzun ses kalitesinin eskisi gibi olmadığını fark ediyorsanız bunun birçok sebebi olabilir. İlk akla gelen sebep telefon ayarlarınızla ilgili olmasıdır. Yapmanız gereken telefonunuzdan ses ayarlarına girerek artarak çal ifadesinin kapatılması gerekmektedir. Çünkü bu düşük seviyede ses çıkmasına sebep olur. İkinci bir sebep ise telefonunuz ile ilgili teknik bir arıza olabilir.

Hoparlörleriniz tozlanmış olabilir ve bu yüzden de ses kaliteli ve yüksek çıkmıyor olabilir. Bu durumda yapmanız gereken telefon hoparlörlerinizi temizletmektir. Ayrıca telefona gelen güncellemeler telefonun eski işleyişini bozabilir ve bu durumda ses ve görüntü gibi özelliklerde problem yaşanabilir.

Telefon sesi nasıl yükseltilir sorusuna verilebilecek bir başka cevap da telefonunuza ses arttırıcı uygulamalar indirmenizdir. Telefon sesini yükselten uygulamaları görmek için mağazanızda “voice booster” ya da “ses yükseltici” yazan uygun uygulamalara erişebilirsiniz. Bu konu hakkında yapılmış binlerce uygulama olduğu için en iyi uygulamaya aldığı yıldız ve indirilme sayısına göre karar verebilirsiniz.

Sürekli müzik dinleyen veya telefonundan film izleyen ve oyun oynayan kişiler için telefonun ses düzeyi oldukça önemlidir. Bu nedenle kimse kısık sesli bir telefonda film izlemekten zevk almak.

Telefon sesi nasıl yükseltilir bunu öğrenmek istiyorsanız size önerebileceğimiz bir telefon uygulaması var: Volume Booster. Volume booster sayesinde telefonunuzun sesini %25 %30 oranında arttırabilirsiniz. Kullanıcıların yorumlarına ve görüşlerine de baktığımız zaman çoğu kişinin memnun olduğunu görüyoruz.

O yüzden bu uygulamayı indirip denemeniz telefonunuzun ses problemini çözmenizde yardımcı olabilir. 1 milyondan fazla indirilmiş olan bu uygulama eğer size beklediğiniz sonucu vermezse telefonunuzu teknik servise yollamanızı öneriyoruz. Eğer telefonunuzun hoparlörüyle ilgili teknik bir sorun varsa ne kadar uygulama indirirseniz indirin telefonun sesinde herhangi bir değişim hissedemezsiniz.

Popüler Yazılar