Kapat

TeamViewer

Anasayfa Windows TeamViewer

Uzak Masaüstü Bağlantı Programı

Teamviewer, kullanıcıları Microsoft’un uzaktan masaüstü yazılımını kullanmaktan kurtaran en gelişmiş uzaktan masaüstü yazılımıdır. Bu program aracılığı ile uzakta yer alan bir bilgisayar veya sunucuya yalnızca saniyeler içerisinde giriş yapabilir ve uzaktaki bilgisayarın sanki başında oturuyormuşsunuz gibi istediğinizi yapabilirsiniz. Teamviewer’ın günümüzdeki temel kullanım amacı şüphesiz, insanların birbirlerine uzaktan masaüstü aracılığı ile yardım etmeleridir. Teamviewer’ı bilgisayarınıza kurduktan hemen sonra elde edeceğiniz ID ve şifre değeri ile bir başka kullanıcıyı bilgisayarınıza sokabileceğiniz gibi aynı şekilde karşıdaki kullanıcının ID ve şifresini aldığınızda da yine karşıdaki kullanıcının bilgisayarına bağlanabilirsiniz.

Teamviewer’ın gelişmiş fonksiyonlara sahip olması nedeniyle bugün 100 milyonun üzerinde kullanıcı tarafından kullanıldığı biliniyor. Ayrıca programın Türkçe dil desteği de mevcut. Teamviewer ile artık karşıdaki bir cihaza erişmek ve o cihazın tüm kontrolünü elinizde tutarak istediklerinizi gerçekleştirmek sadece birkaç tıklama yapmak kadar kolay. Teamviewer Ticari kullanım için lisans sahibi olmanız gerekirken, kişisel kullanımlarda size tamamen ücretsiz olarak hizmet ediyor.

Teamviewer’ın size sunabilecekleri sınırsız olduğu gibi sizin Teamviewer ile yapacaklarınız da yine aynı orantıda sınırsızdır. Karşıdaki sunucuya bakım yapmak, müdahale etmek, arkadaşınıza bir konuda yardımcı olmaya çalışmak gibi daha sayamayacağımız birçok şeyi bu program ile yapabilmek mümkün. Yani, Teamviewer ile tam kontrol yalnızca sizin elinizin altında oluyor ve size sadece hayal ederek gerçeğe dönüştürmek kalıyor. Ayrıca program Windows, Mac, iPhone ve Android gibi birçok işletim sistemi tarafından da desteklenmekte ve kullanılabilmektedir.

Teamviewer indir

TeamViewer
5 (100%) 1 oy

Popüler Yazılar