Kapat

Spotflux

Anasayfa Teknoloji Spotflux

Spotflux Kapatıldı, Alternatiflere Yönelin

Yasaklar ve yasaklar çiğnenmek için konulmuştur diyenlerin birbirleri ile sanal savaşı diye adlandırabileceğimiz bir durumla karşı karşıyayız.Bütün engelli sitelere giren Ultrasurf ve Hotspot Shieldin etkisinin azalması ile yeni bir program ile tekrar bütün yasakları delebilirsiniz.

Spotflux indir engellenen internet sitelerine girmenin yanı sıra internetteki kişisel kimliğinizi gizleyerek arkanızda iz bırakmadan dolaşmanızı sağlar. Ayrıca bazı sitelerde dikkat çekici gözünüzün içine içine sokulan reklamlarıda engeller.

Program çok etkili ve ücretsiz olmasının yanı sıra kolay kullanımı ile ön plana çıkmaktadır. Fakat internet bankacılığı gibi durumlarda kullanmamanızı tavsiye ederiz.

Spotflux Nasıl Kullanılır?

Programı indirdikten sonra çift tıklayarak kurulum işlemlerini gerçekleştirin daha sonra karşınıza resimdeki gibi küçük bir pencere gelecek ordan ENABLE seçeneği var ise açıktır, DiSABLE ise kapalıdır.

Ekranda saatin yanındaki ikonu sayesinde anında aktif yada pasif hale getirebilirsiniz.

Spotflux engellenen internet sitelerine girmenin yanı sıra internetteki kişisel kimliğinizi gizleyerek arkanızda iz bırakmadan dolaşmanızı sağlar. Ayrıca bazı sitelerde dikkat çekici gözünüzün içine içine sokulan reklamlarıda engeller. Program çok etkili ve ücretsiz olmasının yanı sıra kolay kullanımı ile ön plana çıkmaktadır. Fakat internet bankacılığı gibi durumlarda kullanmamanızı tavsiye ederiz.

Programı indirdikten sonra çift tıklayarak kurulum işlemlerini gerçekleştirin daha sonra karşınıza resimdeki gibi küçük bir pencere gelecek ordan ENABLE seçeneği var ise açıktır, DiSABLE ise kapalıdır. Ekranda saatin yanındaki ikonu sayesinde anında aktif yada pasif hale getirebilirsiniz.

Yazıyı Oylayın?

Popüler Yazılar