Kapat

SnapTube

Anasayfa Android SnapTube

SnapTube Android Mobil ve Tablet cihazlar için tavsiyelerimizin arasına yeni bir video ve müzik indirme uygulaması daha ekliyoruz birinci sıraya onu alıyoruz çünkü hak ediyor bu uygulama SnapTube sadece youtube üzerinde değil facebook, vine, vimeo ve onlarca site üzerinden yüksek kalitede indirme yapma olanağı sağlıyor ve çok hızlı olduğunu belirtelim.

Youtube üzerinde popüler videolar, Top Videolar ve 1080P olarak kategorilere ve kanallara hızlı erişim yapabilirsiniz dilediğiniz videoyu ister hemen oynatın isterseniz anında telefona indirin, indirme işlemleri sırasında Kalite seçimi yapabilirsiniz yada dilerseniz sadece ses olarak mp3’e dönüştürebilirsiniz bu sayede telefon hafızasında istediğiniz kadar alan kaplar.

İndirmek istediğiniz videonun kalitesini siz seçebiliyorsunuz ayrıca sadece mp3 olarak inmesini isterseniz onuda yapabiliyorsunuz. Popüler antivirüs ve güvenlik yazılım şirketleri tarafından onaylı bir uygulamadır.

SnapTube Android cihazlar için geliştirilmiş olan güvenli bir video ve müzik indirme uygulamasıdır, Youtube, Facebook, Vimeo, Metacefe, Liveleak, Metatube, Funnydie, Vine, Whatsappdail üzerinde  Yüksek Kalitede HD Video indirme yapabiliyor üstelik çok hızlı.

Snaptube indir

Popüler Yazılar