Kapat

Rappelz Oyna

Anasayfa Oyun Rappelz Oyna

İnternet sayesinde artık oyun oynamak için bilgisayarınız olsa yeterli. Bir bilgisayarınız ve hızlı bir internet bağlantınız var ise Rappelz TR CPP oynamamak için hiçbir bahaneniz yoktur. Ücretsiz bir MMORPG oyunu olan bu oyunda karanlık bir dünya içinde kahramanlık yapabilirsiniz. Kendi takımınızı kurarak savaş arenalarında üst düzey bir savaşçı unvanı elde edebilirsiniz.

Oyunda yaratıkları ister öldürün ister evcilleştirin. Rappelz TR CPP oyunu vahşi hayvanları eğitmenizi size tavsiye eder. Böylece hayvanların efendisi olabilirsiniz. Zindanları ele geçirmeniz klanlara da savaş açmanız anlamına gelir. Bu yüzden zindanları ele geçirmeden önce klanın sizi alt edemeyeceğinden emin olmalısınız. Aksi halde kısa sürede zindanlarınız elinizden alınır.

İnternet tabanlı bir oyun olan Rappelz TR CPP oyununda kullanıcılar haftalık olağan bakımları takip etmelidirler. Bu saatlerde oyuna erişim kısıtlanmaktadır. Çünkü oyun yöneticileri bu saatlerde çeşitli bakım v.s. gibi önemli uygulamaları gözden geçirmektedir. Bu aşamada oyuncular oyuna giriş yapabilmek için belli bir süre beklemeleri gerekir. Ancak kısa süren bu temizlik ve bakım çalışmalarından sonra oyuna giriş yapabilirsiniz.

Popüler Yazılar