Kapat

Point Blank İndir

Anasayfa Oyun Point Blank İndir

Yeni Nesil Online Aksiyon Oyunu

Point Blank ülkemizdeki birçok oyuncu tarafından adı kısa süre içerisinde aşinalık kazanan yeni nesil MMO FPS tarzında bir oyun. İlk olarak global dünya içerisinde yayın yapan Point Blank oyunu, elde edilen büyük başarının ardından ülkemize de aracı bir firma tarafından getirildi. Point Blank’i ilk açtığınızda tamamen Türkçe olan ara yüzü sizleri karşılıyor.

Esasen alıştığımız Half-Life ve Counter Strike tarzında bir işleyişe sahip olan oyun içerisinde takımlar ile birlikte savaşıyorsunuz. Öldüğünüzde is tekrardan doğarak yine kendinizi amansız savaşın içerisinde buluyorsunuz.  Counter Strike’a her ne kadar oyun tipi ve FPS yönleri ile benzetilen bir oyun olsa da içerisinde kendini ayırt eden birçok farklı özellikten bahsedebilmek mümkün.

İlk olarak Türkçe özelliği ile dikkat çekmeyi başaran oyun daha sonradan da oyun içerisindeki envarterlerin genişliği ile oyuncuların gönlünü kazanıyor. Ayrıca Point Blank oyuncularına belirli aralıklar ile haber vermeden yaptığı sürprizler ile bazı hediyeler de dağıtıyor. Point Blank sadece öylesine diyebileceğimiz bir oyun değil. O kendi atmosferine ve kendi düzenine sahip olan bir MMO FPS oyunu, üstelik bir de Türkçe!

PointBlank indir

PointBlank Oyna

 

Popüler Yazılar