Kapat

Photoscape 3.7

Anasayfa Windows Photoscape 3.7

Photoscape oldukça heyecan verici, tamamen kullanıcı dostu ve ücretsiz bir fotoğraf editörüdür. Photoscape içerisinde gerçekten programın ücretsiz olacağına inanamayacağınız özellikleri barındırıyor. Birçok filtre, araç ve özel efektler de bunların başında yer alıyor. Photoscape bilgisayar kullanıcılarının ihtiyaç duyabileceği hemen her türlü fonksiyonu içerisinde barındırıyor. Hatta o kadar gelişmiş fonksiyonlara sahip ki, Photoscape için Photoshop yazılımının ücretsiz sürümü bile diyebilmek mümkün. Fakat yine de Photoshop ile tam olarak boy ölçüşemeyecek bir yazılım olduğunun altını çimek gerekiyor.

Programın ana penceresi içerisinde hemen her şey yer alıyor, tamamen bulunabilir ve kullanılabilir menülere sahip olması kullanıcılar için rahat bir kullanıcı deneyimi hazırlıyor. Programın en güzel yanı ise kullanıcının hayal gücü çok yüksek olmasa ve program deneyimi olmasa bile biraz uğraş ile gerçekten harikalar ortaya çıkartabiliyor olmasıdır. Son derece görsel ve kullanıma yatkın tasarımı ile kullanıcıların takdirini kazanan programın alışılmışın dışında ve yaygın olmayan bir görüntüsünün olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Yine de program birçok yönden Photoshop gibi gelişmiş araçlara oranla daha rahat bir kullanımı kullanıcılara sunuyor.

Photoscape için söylenebilecek sayısız olumlu eleştiri varken sanırım hakkında söyleyebileceğimiz hiç olumsuz şey bulunmuyor. Hem ücretsiz olması hem de kullanıcılar için bu kadar yüksek bir deneyimi sunması düşünüldüğünde Photoscape, şüphesiz piyasanın en büyük alternatifi ve ücretsiz yazılımı.

Photoscape’in Özellikleri;

34 Dil Destekliyor.
Tamamen ücretsiz bir yazılım.
Birçok özel efekt ve filtreyi içerisinde barındırıyor.
İçerisinde ayrıca gelişmiş birçok araç mevcut.

“Photoscape 3.7” üzerine 3 yorum

  1. okan says:
  2. seyit says:
  3. admin says:

Yorumlar kapalı.

Popüler Yazılar