Kapat

Mortal Kombat X İndir

Anasayfa Android Mortal Kombat X İndir

MortalKombat X, daha önceden de alıştığımız uzun süreli dövüş oyunu serisinin bir farklı yapım oyunudur. Bu oyunu diğer oyunlardan ve yapımlardan daha farklı kılan en önemli şey ise kuşkusuz oyun içerisinde bu sefer karakterlerin çok daha fazla hareket edebilme kabiliyetine sahip olmasıdır.

Hatta öyle ki, MortalKombat X oyunun şuana kadar ki serinin en çok hareket içeren oyunu olduğunu söylesek kesinlikle büyük bir iddia ortaya atmış olmayız.  Daha önceki oyunların aksine MortalKombat X içerisinde ayrıca geliştirmeler menüsü bulunuyor. Tabii, buradan bir takım özelliklere sahip olmak istiyorsanız gerçek para vererek satın almalardan faydalanmanız gerekiyor. MortalKombatX’in de belki de çok büyük dalgalara yayılmayışının yine en önemli nedeni olarak bunu öne sürebiliriz.

Oyun içerisinde toplamda 29 savaşçı karakter bulunuyor. Bu karakterlerden bir kısmı artık serinin efsaneleşmiş karakterlerinden oluşurken bir kısmı ise tamamen yeni yüz ve yeni yeteneklerden oluşuyor.

Oyun içerisinde yer alan karakterlerin listesi ise şöyle; CassieCage, D’vorah, Ermac, Erron Black, Ferra / Torr, Goro, JacquiBriggs, JasonVoorhees, JaxBriggs, JohnnyCage, Kano, Kenshi, Kitana, KotalKahn, Kung Jun, Kun Lao LiuKangMileena, Predator, QuanChi, Raiden, Reptile, Scorpion, Shinnok, SonyaBlade, Sub-Zero, Takeda, Tanya ve Tremor.

Çok daha kaliteli grafikler ve en önemlisi çok daha esnek hareketler ile komboların bu isimler ile yanyana gelmesi sonucunda ise MortalKombat X oldukça zevkli bir dövüş oyunu olarak karşımızda duruyor.

Mortal Kombat X Android indirme için buraya

Mortal Kombat x İos için buraya tıklayınız

Minimum PC sistem gereksinimleri:

İşletim sistemi: 64-bit: Vista, Win 7, Win 8

İşlemci: Intel Core i5-750, 2.67 GHz | AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz

RAM: 3 GB RAM

Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 | AMD Radeon HD 5850

Boş disk alanı: 25 GB

Popüler Yazılar