Kapat

Minecraft 1.11.2

Anasayfa Oyun Minecraft 1.11.2

Minecraft, kısa süre içerisinde tüm dünyada en popüler hale gelmeyi başaran nadir oyunlardan biri. Oyuncularına tamamen özgür bir dünyanın kapılarını aralıyor olması ve kendine has bir oyun şekli olması nedeniyle Minecraft birçok oyuncunun mutlaka denemek istediği oyunların arasında yer alıyor. Grafik açısından bakıldığında bizi bundan yıllar önceye hatta söz gelimi yerindeyse tarih öncesi çağlara götürse de içerisinde ki evreni sonsuz bir dünyanın kapılarını açıyor.

Minecraft’ı diğer birçok yapımdan farklı kalan temel özellik oyunda kendi dünyanızı yine kendinizin meydana getiriyor olmanızdır. Oyun içerisinde blokları parçalamak ve bloklardan başka şeyler meydana getirmek gibi kullanılan basit fonksiyonlar sonucunda kişiler kendi hayal gücünün sınırsızlığını ortaya koyabiliyor. Madalyonun diğer yüzünden baktığımızda ise Minecraft yalnızca bir zeka geliştirme oyunu değil aynı zamanda da bir RPG oyunudur. Hayatta kalma mücadelesi modu gibi birçok oyun modunda Minecraft oynayabilir oluyor ve kullanıcılarına hem hayallerini inşaa etme hem de daha önce denemediği bir RPG deneyiminin kapılarını aralıyor.

Gece olduğunda meydana gelen yaratıklardan kendinizi korumak ise Minecraft oyuncularının en büyük zevki denebilir. Minecraft, grafik hastası olan birçok oyuncuya belki de hitap etmiyor gibi görünse de o diğer performans canavarı oyunların aksine sadeliği ve sadelikle neler yapabileceğinizi size sunuyor. Özellikle pikselize oyun tarzını seven ve biraz da eskiye dönüp nostalji yapmayı seven oyuncular için Minecraft en denenesi oyunların arasında yer alıyor.

Minecraft indir

 

Popüler Yazılar