Kapat

Langrisser

Anasayfa Oyun Langrisser

Son yıllarda talepleri giderek artan Japon oyunlarından olan Langrisser artık Türkiye’de hem de Türkçe dil desteği ile karşımıza çıkmaktadır. ZlongGames firmasının yapımcılığını üstlendiği bu oyunun Strateji oyunları arasında yer aldığını da belirtelim.

Langrisser oyun özellikleri

  • Oyun içerisinde yer alan arazileri ele geçirmek için önemli bir strateji belirlemeniz gerekmektedir. Özellikle de askeri üstünüzü sağlam donatarak dışarıdan gelen düşmanlarınızı yenme şansını yakalamış olabilirsiniz.
  • Oyunda yer alan mesleklerinizi ve karakterlerinizi geliştirmek için sizlere verilen görevlerini başarılı bir şekilde yapmanız gerekmektedir. Karşı takımda yer alan kişilere göre mesleklerinizi geliştirerek düşmanları alt edebilirsiniz.
  • Langrisser oyununda yer alan efsane kılıcın sahibi olmak için El Sallia kıtasına geri dönerek buradan galip ayrılmanız gerekmektedir.
  • Oyunda yer alan bir diğer detay ise online olarak savaşlarda arkadaşlarınızın desteğini alarak ekstra bonusları kazanma şansını bulmuş olacaksınız.

Langrisser Ek Bilgiler

Boyut olarak sadece 61 MB olan oyunun mevcut sürüm olarak ise 2.5.3 olduğunu belirtelim. Android işletim sistemine sahip olan kullanıcıların Langrisser oyununu indirmek için 4.0 ve sonrasında güncellemeleri bulunmalıdır.

Langrisser indir

Popüler Yazılar