Kapat

İnternet Download Manager

Anasayfa Windows İnternet Download Manager

En iyi Dosya ve Video İndirme Programı

İnternet download manager, indirme programıdır internet üzerinde aklınıza gelecek bütün indirme işlemlerindeki en büyük yardımcınız, bütün video, resim ve dosya formatlarında indirme yapabilen bu alanda rakibi olmayan bir programdır.

Kısa adı ile idm programı bir video yada programı indirmeye hazırlanırken kendi içerisinde parçalara ayırmak suretiyle hızlı bir işlem yapma özelliğine sahiptir,internet bağlantısı kesildiğinde, elektrikler gittiğinde yaptığınız download işlemi aynen kaldığı yerden devam eder, dilerseniz işlem uzun sürecekse indirme işlemi bittiğinde modemi, internet sayfasını veya bilgisayarı kapatmasını sağlayabilirsiniz.

Toplu dosya indirme ve hız limitlerini belirleme gibi bir çok gelişmiş özelliği ile bilgisayarda mutlaka olması gereken yazılımlar arasındadı, İnternet Tarayıcıları ile uyumlu yapısı sayesinde bir sayfadaki videoları otomatik olarak algılaması ve küçük bir buton sayesinde her videonun tepesinde belirmesi ile emirlerinizi bekleyen bir robot gibi görevini yapmaktadır.

İDM programı 30 günlük ücretsiz kullanımı ile denemeniz gereken bir araçtır daha sonra memnun kalırsanız lisanslı sürüme geçiş yapabilirsiniz.

İnternet Download Manager İndir

İnternet Download Manager
5 (100%) 1 oy

Popüler Yazılar