Kapat

Instagram İle Fotoğraflara Ve Videolara Nasıl Filtre Eklenebilir?

Anasayfa Teknoloji Instagram İle Fotoğraflara Ve Videolara Nasıl Filtre Eklenebilir?

Instagram kullanmaya yeni başlayanlar arasında merak edilen sorulardan bir diğeri olan Instagram ile fotoğraflara ve videolara nasıl filtre eklenebileceğine bir bakalım. Akıllı telefon kullanıcılarının çoğunlukla kullandığı fotoğraf uygulaması olan ve son zamanlarda en fazla tercih edilen instagram, google play store’da da zirveyi ele tutuyor. Instagramı böylesine fenomen yapan pek çok artısı bulunuyor. Bu artıların en önemlilerinden birisi ise hiç şüphesiz ki fotoğraf ile videolara uygulanabilen filtreleme özelliğidir. Instagram kullanıcılarının çektiği fotoğraf veya videolara onlarca filtre uygulayabilme avantajı sunmaktadır.

İnstagramı yeni kullanmaya başlayan bu konuda acemi olan kullanıcılar Instagram ile fotoğraflara ve videolara nasıl filtre ekleneceğine biraz bakalım. Daha önceden veya instagram uygulamasına girerekten çektiğiniz fotoğraf ya da videoları instagrama yüklerken filtreleme özelliğinin kullanılması mümkündür. Yapmanız gereken yalnızca instagrama yükleyeceğiniz fotoğrafı ya da videoyu belirlemek ve fotoğrafın altında yer alan filtre seçeneklerinden dilediğinizi  seçmek olacaktır.

Filtreleri bir ön izleme yaparak en beğendiğiniz seçeneği uygulamanız sizin tercihinize kalmış durumdadır. En beğendiğiniz filtreye karar verdikten sonra sağ üst köşede yer alan ileri butonuna tıklayarak filtrenin fotoğrafınıza işlemesini gerçekleştiriniz.

Popüler Yazılar