Kapat

İnstagram – İGTV’yi Kullanıma sundu

Anasayfa Teknoloji İnstagram – İGTV’yi Kullanıma sundu

Instagram uygulamasında bir dokunuşla erişilebilen IGTV, bir saatlik uzunluğa kadar video yüklemelerine izin verecektir (sadece bir dakikalık bir süre için geçerli limit). Video çekimi ve dikey olarak görüntülenmesi amaçlanmıştır ve videolar, uygulamanın açıldığı an, oynamaya gerek duyulmadan oynamaya başlayacaktır.

Başlangıçta hayranların büyük isim içerik oluşturucuları ve ünlülerin videolarını tüketmesi için bir yol olarak zorlanırken, IGTV herkesin instagramda video yükleyip paylaşmasına izin verecek.

Çarşamba günü Instagram, bir milyar aylık aktif kullanıcı sayısını geçtiğini açıkladı. Bu, fotoğraf paylaşım uygulamasının, Facebook’ta 2012 yılında 1 milyar dolar karşılığında satın alındığında, sadece 40 milyon aylık aktif kullanıcı artışı olduğunu gösteren önemli bir başarı . IGTV Instagram için büyük bir nimet olabilir ve tam olarak doğru zamanda geliyor. Kablo ve uydu televizyon abonelikleri, daha genç insanların ücretli TV’den uzaklaştıkça veya akış ve mobil ilk deneyimden faydalanmadan tamamen vazgeçmekten kaçındıklarından dolayı aşağıya iniyor.

İGTV İOS İNDİR

İGTV ANDROİD İNDİR

İGTV Hakkında Geniş Bilgi İçin Buraya Tıklayın

Popüler Yazılar