Kapat

Hotspot Shield

Anasayfa Android Hotspot Shield

Hotspot Shield isminde de bulundurduğu “kalkan/shield” kelimesi gibi bilgisayarınızın internetinde bir kalkan görevini üstlenmektedir. Fakat bu yazılım yalnızca bilgisayarınıza kalkan tutan bir koruma yazılımı değildir. Aynı zamanda birçok gelişmiş fonksiyon ile birlikte size en rahat şekilde internet deneyimini sunmayı amaçlayan bir yazılımdır. Hotspot Shield yazılımının temel çıkış noktası VPN’idi.

VPN bağlantısı sayesinde kullanıcıların bilgilerinin tamamı karşıdaki sunuculara şifrelenmiş olarak iletiliyor böylece internet kullanımınız çok daha güvenli bir hale geliyor. Özellikle banka bilgileri ve kişisel bilgileri konusunda kafasında soru işaretleri bulunanlara Hotspot Shield indir üstün bir koruma performansı sunuyor.

Hotspot Shield yalnızca bilgisayar kullanıcıları için değil aynı zamanda akıllı cihaz kullanıcıları için de en kullanışlı VPN ve kalkan yazılımdır. Öyle ki Hotspot Shield şuanda tüm dünyada 200 milyonun üzerinde indirme sayısına sahiptir ve şuanda Mac, Windows, iPhone/iPad ve Android cihazlarda kullanılmaktadır.

VPN Hotspot Shield’in kullanıcılara sunduğu avantajlar

Yasaklı sitelerin tamamına sorunsuz girişinizi sağlar. Ayrıca diğer yazılımların aksine bu yazılım ile okuldan, ofisten ve daha birçok admin yetkisi ile yasaklama getirilmiş olan internet sitelerine girmek mümkün hale gelir.

Sizin için kalkan görevi gören ve kendi sunucularını kullanan Hotspot Shield sayesinde internette çok daha gizli bir gezintinin tadına varabilirsiniz.

Birçok internet korsanının veri hırsızlığı öncesinde sizin IP adresinizi ele geçirmesi gerekir, Hotspot Shield sayesinde kolayca IP adresiniz gizlenebilir ve ele geçirilemez bir hal alır.

Topluma açık Wi-Fi noktalarında çok daha rahat bir şekilde internet kullanmanıza yardımcı olur. Hotspot Shield sayesinde her türlü güvensiz Wi-Fi bağlantı noktasına aklınızda soru işareti kalmadan bağlanabilirsiniz.

Hotspot Shield zararlı yazılım içeren web sitelerine karşı sizleri koruyarak daha güvenli bir internet erişimi sağlamanıza yardımcı olur.

 

Popüler Yazılar