Kapat

GWENT: The Witcher Card Game

Anasayfa Oyun GWENT: The Witcher Card Game

CD Project Red‘in geliştirdiği tur bazı kart oyunu Gwent, şansın değil de yeteneklerin konuştuğu bir oyun. Oyuncuların birbirlerine blöf yaptığı, deste oluşturma yetenekleri ile meydan olduğu oyunca hızlı düellolar ile rakipler karşı karşıya geliyor. Rakiplerin birbirini akıllıca stratejiler ile kandırdığı oyunlarda, üç turdan ikisini kazanan galip geliyor. Kartlar ile deste oluşturma mantığında önce bir taraf seçiliyor. Gururlu Skellige, acımasız Monsters, karanlık Scoia’tael ya da güçlü Nilfgaardian Empire. Daha sonra yeni kartlar toplanıyor ve müthiş yetenekli kahramanlardan oluşan ordular kuruluyor ve savaş başlıyor.

Oluşturulan destelerin işe yarayıp yaramadığını görmek için dostluk maçlarına katılabilirsiniz. Böylece yeni stratejiler ve akıllıca taktikler deneyebilirsiniz. Yine rütbe maçları da yapılan dostluk maçlarında oyuncular tarafından oluşturulan listelerde zirve sıralamalarına yerleşebilirsiniz.

Oyunun yüksek oranda özelleştirilebilen orduları kumanda etme yeteneğine dayanan mantığı, rakiplerinizi alt etmek için gerçekten çok ciddi stratejiler kullanmanızı sağlıyor. Oyun içerisinde büyü kartları olarak bilinen kartlar ile oyun özelliklerini değiştiren kahramanlar, GWENT’in savaş arenasında diğer oyuncuları yanıltmak ve planlarını alt üst etmek için geçerli akıllı numaralar arasında yer alıyor. Her daim farklı bir taktik ve yetenek ile savaş meydanına çıkabileceğiniz oyunu ücretsiz olarak indirebilir ve sadece 15 dakikada oynamayı öğrenebilirsiniz. Oyun içerisine yerleştirilen kullanıcı dostu eğitim videoları ayrıca akıllara durgunluk veren taktikleri de içeriyor! Yeni çıkan android oyunları takip etmek için https://indirgeek.com/ sık kullanılanlara ekleyebilirsiniz.

Google Play İndir

Popüler Yazılar