Kapat

Gom Player İndir

Anasayfa Android Gom Player İndir

GOM Player, bilgisayarınızda yer alan tüm video ve ses dosyalarınızı oynatabileceğiniz ücretsiz ve hafif bir medya oynatıcısıdır. İnternet dünyasında kullanılan en popüler video ve ses dosya uzantılarını destekleyen GOM Player sayesinde açmak istediğiniz dosyalarınız için yeni medya oynatıcıları ve kodekleri aramaya son verip, tüm bu hüzünlü sahneleri artık geride bırakabilirsiniz.

Sahip olduğu yerleşik kodek desteği sayesinde GOM Player hangi video ve ses dosyasını çalıştıracak olursanız olun size kodek sorunu yaşatmıyor ve istisnai videolarınız için sizi kodek aratma derdinden tamamen kurtarıyor.

GOM Player tüm bilgisayar kullanıcılar arasında en sevilen ve en çok kullanılan medya oynatıcılarından biri olarak biliniyor. Zira hem kurulumu oldukça basit hem de GOM Player’ı kullanmak diğer tüm medya oynatıcılarını kullanmaktan daha kolay. Kullanıcıya kaliteli bir medya oynatıcısı hissini görünümüyle yaşatan GOM Player sunduğu gelişmiş özellikleriyle de bu imajını tamamlamayı başarıyor.

Video dosyalarınız için gelişmiş ayar desteği sunan GOM Player ayrıca tüm popüler altyazı uzantılarını destekliyor. Diğer medya oynatıcılarından farklı olarak GOM Player’da dilerseniz altyazı dosyaları üzerinde özelleştirme işlemleri de gerçekleştirebiliyorsunuz.

Gelişmiş fonksiyonları, ekranla olan başarılı uyumu ve ekolayzır desteği gibi daha birçok özelliğiyle dikkat çeken ve tüm bu özellikleri ücretsiz olarak sunan GOM Player’ı bilgisayarınızda mutlaka deneyerek tüm ses ve video dosyalarınız için varsayılan medya oynatıcısı olarak kullanmalısınız.

Gom Player İndir

Gom Player Android İndir

Gom Player İndir
5 (100%) 1 oy

Popüler Yazılar