Kapat

Goal United 2017

Anasayfa Oyun Goal United 2017

İnternetten oynanan futbol menajerlik oyunları arasında oldukça popüler bir yere sahip olan Goal United oyununda dünya çapındaki kullanıcılarla birlikte futbol menajerliği oyununu oynayabilirsiniz. Oyunda birbirinde farklı ülkelerin takımlarını seçerek oyun oynayabilirsiniz. Çok sayıda futbol müsabakasına katılabilir, lig düşme ve lig yükselme gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Futbol menajerlik oyunları arasında ücretsiz olması nedeniyle en çok tercih edilen oyunlardan birisidir.

Goal United oyununda dünya çapındaki oyuncularla futbolcu transferlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede dünya çapında bir futbol menajerlik deneyimi elde etmiş olursunuz. Lig ve kupa maçlarını ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak kendi stadyumunuzu dizayn ederek kendi maçlarınız orda oynatabilirsiniz. Oyuna isterseniz dışardan arkadaşlarınızı da davet edebilirsiniz. Böylece ücretsiz futbolcu gibi özelliklerden faydalanabilirsiniz.

Futbol menajerliği oyunları arasında en ideal oyunlardan olan Goal United futbol menajerlik oyununda bilgisayarınızın çok yüksek özelliklere sahip olması gerekmez. Ancak oyunu kaliteli bir şekilde oynamak isterseniz internet hızınızın geniş bantlı olması gerekir. Aksi halde oyuna bağlanamayabilir ve çeşitli sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Goal United

Popüler Yazılar