Kapat

General Mobile Discovery Air Özellikleri Nelerdir?

Anasayfa Mobil General Mobile Discovery Air Özellikleri Nelerdir?

General Mobile’ın yeni Discovery modeli olan Discovery Air Türkiye’de de satışa sunuluyor. Oldukça uygun olan, 799 TL gibi bir fiyata satışa sunulacak Discovery Air General Mobile’ın Discovery modelleriyle yakaladığı çıkışı sürdüreceği tahmin ediliyor.

Gionee’nin dünyada en ince HD ekranlı bir akıllı telefon modeli olan Gione Elife s5.1 modelini ülkemize de getiren General Mobile; Discovery Air modeli ile 5.1 mm’lik bir incelik ve sadece 99 gr ağırlık sunmaktadır. Cihazda HD çözünürlük olmakla beraber 4.8 inç Amoled ekran kullanılmıştır.

Arm Cortex A7 tabanlı ve 8 çekirdekli 1.7 GHz hızı ile çalışan işlemcisi bulunan Discovery Air, 1 GB RAM’e sahiptir.

16 GB dahili bir hafıza ile kullanıcıya sunulacak olan General Mobile Discovery Air 8 Megapiksel ana kameraya ve 5 megapiksel ön kameraya sahip bir telefondur.

2050 mAh bataryası olan Discovery Air, yeniden General Mobile’ın çıkış yakalama peşinde olduğunu ve iddialı da olduğunu söyleyebiliriz. Oldukça iyi özellikleri barındıran ve kullanıcıların merakla beklediği Discovery Air, satışa sunulacak fiyatıyla da oldukça hesaplıdır.

Oldukça ince ve hafif bir telefon olan Discovery Air çoğu kullanıcının istediği gibi bir görselliğe sahiptir.

General Mobile’ın bu modeli ile yine çıkış yakalayıp yakalayamayacağı büyük merak konusu olurken, fiyatı ile 1 GB RAM olması kullanıcıyı tereddüte sokabilecek bir teknik özelliktir. Bu ve bir kaç özelliği dışında kullanıcıların bu Discovery modeline göstereceği ilgi ve yoğunluk ne derece olacak oldukça merak edilmektedir

Yazıyı Oylayın?

Popüler Yazılar