Kapat

Format Factory

Anasayfa Windows Format Factory

Video ve Ses Format Dönüştürme Programı

Format Factory, oldukça gelişmiş çoklu dosya seçeneklerini destekleyen bir format değiştirme aracıdır. Program diğer basit programların aksine oldukça gelişmiş bir yapıya sahiptir ve birçok formattan birçok formata değiştirme işlemi gerçekleştirebilir. Format Factory ile tüm video dosyalarınızı, ses dosyalarınızı ve resim dosyalarınızı kolaylıkla farklı bir formata dönüştürebilirsiniz. Ücretsiz olması ve ayrıca oldukça güçlü olmasının yanı sıra yazılımın içerisinde kullanıcılar için birçok kullanışlı çevirici aracın bulunduğunu da söylemek gerekiyor.

Format Factory yazılımının çeviremeyeceği ve içerisinde barındırmadığı neredeyse dosya formatı yok desek yeridir. Birçok bilinen ve aktif olarak kullanılan medya uzantılarından tutun da doküman uzantılarına kadar Format Factory sayısız uzantıyı destekliyor. Özellikle ses, görüntü ve video dosyaları konusunda

Format Factory oldukça büyük bir dönüştürme gücüne sahip. Dönüştürme işlemi esnasında ayrıca kaliteyi düşürme yükseltme veya olduğu gibi bırakma gibi seçenekler de kullanıcının isteğine sunuluyor ve dosya o şekilde biçimleniyor.

Format Factory’i kullanmak oldukça basit. Tüm işlemlerin hepsi yalnızca tek bir pencere üzerinde gerçekleşiyor. Tamamen sade ve basit yapısı göz önüne alındığında bilgisayar kullanma konusunda deneyimsiz olan birçok kullanıcının bile bu programı kullanabileceği ön görmek çok da zor olmasa gerek. Program ayrıca kullanmaya yeni başlayanlar için neyin nasıl yapılabileceğine dair yardım yönergeleri içeriyor. Bu da format çevirme işini ve programı etkili olarak kullanma işini çok daha basit bir hale getiriyor. Program toplamda 62 farklı dili destekliyor ve 4 farklı teması ile birlikte geliyor. Dosya çevirmek için bir araç arıyorsanız eğer Format Factory bu konuda kuşkusuz sınıfının liderlerinin arasında yer alıyor.

Format Factory’nin özellikleri;

Tamamen başarılı bir çeviri aracı
Sayısız dosya formatını destekliyor
Kolay kullanım özelliğine sahip
Bir çok dilde destek veriyor
Görünüm açısından kaliteli
Kullanım için yardım önergeleri içeriyor
Video ile ses dosyasını birleştirme gibi ek işlevlere sahip

Format Factory İndir

 

Popüler Yazılar