Kapat

Deep Freeze Standart

Anasayfa Windows Deep Freeze Standart

Sürekli olarak bilgisayarınızın bozulmasından veya ilk günkü performansından kısa süre sonra eser kalmıyor olmasından şikayetçi olanlardansanız Deep Freeze tam olarak size göre! Deep Freeze ilk ve yaygın olarak internet kafelerde kullanılması ile görmeye başladık ve hemen ardından birçok işletmenin de bu harika yazılımdan faydalandığına tanıklık ettik. Deep Freeze’in fonksiyonu gayet basittir, kurulduğu andan itibaren işletim sisteminiz üzerindeki her şeyi dondurur. Bu andan itibaren kullanıcı dosyaları silse de silmese de bilgisayara atılan bir reset’in hemen ardından her şey eski haline döner.

Bu durumun bilgisayarın bozulmasından tutun da performansının kaybolmamasına kadar birçok avantajının olduğunu iddia edebilmek mümkün. Aynı zamanda bilgisayarınıza virüs veya zararlı yazılım girmesinden korkuyorsanız Deep Freeze bir yerde buna da çare oluyor. Bilgisayarınıza zararlı bir yazılım girmiş olsa dahi ilk yeniden başlatma ile birlikte zararlı yazılım girmiş olduğu gibi bilgisayarınızdan silinmiş oluyor. Belki zamanı durduramayabilirsiniz fakat Deep Freeze ile bilgisayarınızı istediğiniz bir zamanda dondurabileceğiniz kesin.

Kolay kullanıcı arayüzüne sahip olması ve kullanıcıların kendine bir depolama alanı oluşturması gibi özellikleri sunan Deep freeze tüm kişisel bilgisayar ve işletme içerisinde yer alan bilgisayarlar için oldukça etkili bir rol oynuyor. Sürekli bilgisayarlarınızın bozulmasından ve bilgisayarlarınıza bakım yapılması gerektiğinden şikâyetçi olanlardansanız bilgisayarınızın en iyi halindeyken ilk yapacağınız kurulum ile birlikte tüm güvenlik problemlerini ve çok daha fazlasını artık geride bırakabilirsiniz.

Deep Freeze birçok sorununuza çözüm oluyor fakat indirme linkinden ulaşacağınız sürüm demo yani deneme sürümüdür. Deep Freeze’i bilgisayar veya bilgisayarlarınızda süresiz olarak kullanmak istiyorsanız bir Deep Freeze lisansı edinmeniz gerekecek.

Deep Freeze indir

 

Popüler Yazılar