Kapat

Dead Rivals

Anasayfa Oyun Dead Rivals

Dead Rivals, hikayenin post-apokaliptik bir zamanda geçtiği ve oyuncuların zombi istilasına karşı hayatta kalma mücadelesi verdiği, Android için MMO oyunudur. Dünya, artık eskiden olduğu gibi içinde huzurlu insanların yaşadığı bir gökkubbeden ibaret değil. Mavi örtünün altında şimdi her yerde kan, şiddet ve beyninizi yemek için etrafa saldıran zombilerden ibaret.

Dead Rivals, adından yola çıkaracak açıklayabileceğimiz gibi ölü rakiplerimize karşı hayatta kalma ve varolma savaşı verdiğimiz bir dünyayı konu alıyor. Oyunun başında karakterimizin dış görünümünü istediğimiz gibi belirliyor, cinsiyet seçimi yapabiliyor ve oyunun içindeki üç benzersiz sınıftan birine dahil olabiliyoruz. Dead Rivals’da bizi hem tek oyunculu hem de çok oyunculu oyun modları ve her oyun modunda devasa haritalar bekliyor. Tek oyuncu modunda ana NPC’lerin verdiği görevler ve yan görevleri tamamlayarak yaşam mücadelesi veriyoruz. Hikaye tabanlı oyunları sevenlerin tek oyunculu modun oldukça başarılı bulacağına eminiz.

Çok oyunculu Multiplayer modunda ise diğer oyuncularla gerçek zamanlı olarak yardımlaşma içinde savaşabileceğimiz veya diğer oyunculara karşı savaşabileceğimiz iki farklı oyun modumuz daha öne çıkıyor. Oyundaki karşılaşmalar genellikle tehlikeli bir arenadan kaçmak, konvoylara eşlik etmek ve zombileri püskürtmek için yapacağımız yaylım ateşi ve saldırılarını içeriyor.

3 boyutlu ve yüksek kaliteli grafikleriyle kendi türündeki oyunlardan bir adım öne çıkmayı başaran Dead Rivals, inanılmaz bir çeşitlilik sunuyor. Oyun boyunca karakterlerimizi üçüncü kişi bakış açısından yönetiyoruz. Dead Rivals’da her oyuncunun kendinden bir parça bulacağı aşikar. Zombi istilasının insanlar safında siz de yer almak ve bu ölümcül mücadeleye katılmak istiyorsanız, hemen zırhlarınızı kuşansanız iyi edersiniz.

Dead Rivals Apk indir

Popüler Yazılar