Kapat

Ccleaner

Anasayfa Windows Ccleaner

Bilgisayardaki Gereksiz Dosyaları Temizleme Programı

CClaner, kullanıcıların bilgisayarlarına bakım yaparak sistemini optimize etmesine yardımcı olan, birçok kullanıcı tarafından bilinen ve sıklıkla kullanan bir yazılımdır. CClaner’ın kullanıcılara en büyük yardımı bilgisayar içerisinde yer alan gereksiz dosyaların ortadan kaldırılmasıdır. Gereksiz dosyalar ortadan kaldırıldığında sisteminiz çok daha stabil bir hal alır ve veri performansınız artar. Bilgisayarınıza sürekli olarak bu işlemi uyguladığınızda ise işletim sisteminiz ne kadar eskirse eskisin bilgisayarınızın performansı daima üst seviyede seyir eder. CClaner içerisinde sizin bakım yapmanıza yardımcı olacak birçok bakım aracını da içerir. Bu bakım araçları ile bilgisayarınızın performansını yükseltmeniz ve çok daha stabil bir işletim sistemine sahip olabilmeniz mümkündür.

CClaner’i kurduktan hemen sonra sizleri son derece kullanıcı dostu ve basit bir dizayna sahip olan CClaner’ın arayüzü karşılayacaktır. Bu arayüz içerisinden CClaner sekmesinden işletim sisteminiz ve yazılımlarınız için gereksiz dosya taraması yapabilir ardından bu dosyaların silinmesini sağlayabilirsiniz.

CClaner aynı zamanda sizlerin Kayıt Defterinde de iyileştirmeler yapmanıza yardımcıdır. Özellikle bilgisayarlarımızın en çok veri depolayan birimlerinin başında yer alan kayıt defterini temizlemek daha temiz sorgu başlatılması ve bu da daha hızlı bir bilgisayar demek oluyor. CClaner kullanıcılara sunulmuş olduğu yıldan bu yana sizlere en güvenilir bakım ve onarım aracı olarak hizmet ediyor ve bilgisayarınızın ger zamankin performansını korumaya yardımcı oluyor.

Oturup uzun süren işlemler sonucunda bilgisayarınıza bakım yapmaktan bıktıysanız ve artık bu işlemi bir program aracılığı ile gerçekleştirmek istiyorsanız CClaner bu aşamada tercih edebileceğiniz en popüler seçeneklerin arasında yer alıyor.

Ccleaner indir

 

Popüler Yazılar