Kapat

Bullet Strike: Battlegrounds

Anasayfa Android Bullet Strike: Battlegrounds

Bullet Strike: Battlegrounds, mobil cihazınız ile bir savaş arenasına katılıp, son hayatta kalan olmayı başarmanız gereken last-man standing ve PUBG tarzı Android için nişancılık oyunudur. Her şeyin mümkün ve her şeyin imkansız olduğu bu oyunun kuralı gayet basit. Bırakıldığınız arenanın kaynaklarını en iyi şekilde kullanmalı ve arenayı hayatta kalmayı başaran son kullanıcı olarak terk etmelisiniz.

Son zamanların fenomen oyunu PUBG ile birlikte last-man standing (son hayatta kalanın kazandığı) oyun tarzına tamamen adapte olmuş durumdayız. Bullet Strike: Battlegrounds başka bir Android için PUBG oyunu olmak yerine sunduğu eşsiz özelliklerle size eşsiz bir deneyim sunmak istiyor. Bullet Strike: Battlegrounds’da oyun gerçek zamanlı olarak oynanıyor ve arenaya 20’ye kadar oyuncu katılabiliyor. Gerçekçi silah ve mühimmatlarla donatılan oyunda; bıçak, tabanca, tüfek, el bombası ve bir tava bile var!

Tüm oyuncuların kendine özgü benzersiz karakterlere sahip olması adına, Bullet Strike: Battlegrounds’da erkek ve kadın olmak üzre kişiselleştirilebilir geniş bir karakter yelpazesi var. Topluluk tabanlı ekonomi sistemine sahip oyunda her şey oyuncuların elinde.

Bu oyunda hayatta kalmak ve son hayatta kalan olmayı başarmak için tek başına nişancılık yetenekleriniz yeterli olmayacaktır. Rakiplerinizi çok iyi analiz edebilmeli, her ihtimali gözden geçirmeli ve silah kaynaklarını en verimli şekilde kullanmalısınız. Ha, biraz da şansınız yaver giderse hiç fena olmaz. Bullet Strike: Battlegrounds’un arenasında son hayatta kalanlardan biri olmaya hazır mısınız?

Bullet Strike Battlegrounds İndir

Popüler Yazılar