Kapat

Bip Messenger

Anasayfa Android Bip Messenger

Bip Messenger, Turkcell tarafından geliştirilen ücretsiz mesajlaşma ve görüntülü konuşma programıdır, Whatsapp, Line gibi uygulamalar en büyük rakipleri olmasına rağmen kaliteli ve güzel iş çıkardıklarından dolayı oldukça büyük bir beğeni kazanmıştır.

Bu tür mesajlaşma ve görüntülü konuşma programlarında emoji ve capsler daha eğlenceli bir iletişim sunduğundan önemlidir bu bakımdan Turkcell bip bir adım daha önde çünkü Özgür yiğit gibi usta bir karikatürcü  Bip için özel çalışmalar yapmakta bunları uygulamayı yüklediğinizde göreceksiniz.

Bip messenger ile mesajlaşma yaparken karşı tarafın mesajı okuyup okumadığını görebilir dilerseniz bunu gizleyebilirsiniz, Ayrıca zamanlama özelliği sayesinde karşı tarafa yolladığınız mesajın yok olmasını sağlamak sizin elinizde.

Bip ile konum belirleme seçeneğini aktif ederseniz arkadaşlarınız ve sevdikleriniz konumunuzu sürekli takip edebilir, Sevdiğiniz kanallara ve programlara bip üzerinden anında ulaşabilir yeni gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Yurt dışında olan birini aradığınızda aynı yerdeymiş gibi ücretsiz konuşup mesajlaşabilirsiniz. Grup oluşturabilir, Fotoğraf, Video  paylaşımları yapabilirsiniz.

Türkcell bip ses ve görüntü kalitesi olarak üst düzey bir iletişim sağlamanın ayrıcalığını sizlere sunuyor. Bip indir me bağlantısı hemen aşağıdadır.

Bip Messenger indir

 

Bip Messenger
5 (100%) 1 oy

Popüler Yazılar