Kapat

Bandicam

Anasayfa Windows Bandicam

Bandicam, bilgisayarınızda nelerin olup bittiğini an be an video olarak kayıt altına almanıza veya tek karelik görüntüler almanıza yardımcı olan bir programdır. Birçok kullanıcı için Bandicam yazılımı alanında popüler olarak kullanılan FRAPS’ın alternatifi olarak görülüyor.

Bandicam, oyuncular ve büyük performans isteyen kullanıcılar için oldukça tatminkar bir performans sunuyor. Yüksek kalitede görüntü kaydı yapabilen program 2560×1600 çözünürlüğe kadar çekimlerinizi gerçekleştirebilmeniz konusunda destek sunuyor. İçerisinde yer alan sosyal medya entegrasyonu sayesinde bir videoyu hazırladıktan hemen sonra YouTube’a 720P veya 1080P görüntü kalitesi ile yüklemenize yardımcı oluyor. Bu da sizin upload etme işinizin yükünü en azından bir nebze de olsa azaltıyor.

Program oyunlar ve programlar söz konusu olduğunda DirectX veya OpenGL’i grafikleri konusunda kullanıyor. Yani tıpkı Skyrim ve Minecraft hatta World of Warcraft gibi. Bandicam ile saniye başına düşen kareyi ayarlamaktan tutun da video formatını kadar birçok teknik detayı ayarlayıp, tam olarak ihtiyacınız olan video çekimlerini ortaya çıkartabiliyor ve aynı zamanda ses kaydı özelliğinden de faydalanabiliyorsunuz. Tüm bunlar için ise klavyenizde programın belirlediği veya kendinizin özelleştirdiği kısayol tuşlarını kullanmak yeterli oluyor.

Bandicam sadece video konusunda değil, aynı zamanda ekran görüntüsü alma konusunda da son derece marifetlidir. Program ile kolaylıkla istediğiniz anın ekran görüntüsü alabilir, bu görüntüyü sonradan BMP, PNG veya JPG formatında sabit sürücünüze kaydedebilirsiniz. Oldukça minimalist bir tasarımı sahip olan ve geliştiricilerinin sürekli olarak çalışarak daha iyi bir hale getirmeye çalıştığı yazılımın içerisinde eksik neredeyse yok diyebiliriz. Bandicam’in demo sürümde ise çekim yapabileceğiniz süre sınırlandırılmıştır. Tam sürümünde ise hem zaman sınırı kaldırabiliyor hem de videolarınıza eklenen otomatik watermark olmadan çekimlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Bandicam indir

 

Popüler Yazılar