Kapat

Adobe Flash Player

Anasayfa Windows Adobe Flash Player

Adobe Flash Player, internet üzerinde yer alan flash dosyalarını ve bilgisayarınız üzerinde yer alan flash dosyalarınızı çalıştırabilmeniz için Adobe tarafından geliştirilmiş kuskusuz en iyi ve ücretsiz Flash Player programıdır. İnternet ortamında geliştiriciler için çok daha etkin bir ortam hazırlamaya yardımcı olan Flash formatı internetin gelişmeye başladığı yıllardan beri sıklıkla kullanılmaktadır. Kullanıcılara daha etkili web siteleri ve uygulamalar çıkartmak için yardımcı olan flash uygulamalarını çalıştırmanız için ise bilgisayarınızda hali hazırda kurulu bir Flash Player bulunması gerekiyor.

İnternette izlediğiniz videolardan, oynamak istediğiniz birçok oyuna ve hatta birçok popüler internet sitesinde yer almakta olan özelliğe kadar birçok şey Flash ile hazırlanmış olduğu için bir oynatıcıya ihtiyaç duymaktadır. Siz de Adobe Flash Player’ı bilgisayarınıza kurarak bu dosyaların bilgisayarınız üzerinde sorunsuz şekilde görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.

Adobe Flash Player’ı indirip, kurulumu gerçekleştirdikten sonra yazılım üzerinde ekstradan hiçbir ayarlama yapmanıza da gerek kalmıyor. Kurulum işlemini tamamladıktan sonra kullanmış olduğunuz internet tarayıcısını tekrardan başlatarak Flash Player’ın aktif olduğunu görebilir, ardından Flash olarak görüntülenen tüm içeriklerin tarayıcınız tarafından sorunsuz şekilde görüntülendiği görebilirsiniz.

Adobe Flash Player indir

 

Popüler Yazılar