Kapat

1000 TL’ye kadar alınacak en iyi Xiaomi telefonlar

Anasayfa Mobil 1000 TL’ye kadar alınacak en iyi Xiaomi telefonlar

Son zamanlarda çıkarttığı telefonlar ile dikkatleri üzerine çeken Xiaomi firmasının 1000 TL’ye kadar olan telefonları hakkında sizlere buradan bilgiler açıklamak istiyoruz. Özellikle Asya ülkelerinde yakaladığı başarılı satış rakamları ile Apple firmasının önüne geçme başarısını gösteren Xiaomi’nin 1000 TL’ye alınacak olan modelleri hangileri buna bir göz atalım.

1000 TL altında sadece 1 telefonu bulunan Xiaomi firmasının 3 farklı modelini alma şansınız bulunmaktadır.

Xiaomi Redmi 6A 3 GB

Fiyat olarak ülkemizde ortalama 985 TL civarında bir satış rakamı bulunan bu telefonun 32 GB dahili depolama alanı bulunmaktadır. 3 GB RAM kapasitesi bulunan bu telefonun aynı zamanda ekran boyutu ise 5.45 inçlik bir boyut ile karşımıza çıkmaktadır. Batarya olarak ise 3000 mAh kapasitesinde bataryası bulunmaktadır.

Xiaomi Redmi 6A 2 GB 32 GB depolama

Diğer telefon ile aynı özelliklere sahip olan bu telefonun sadece 2 GB RAM kapasitesi bulunmaktadır. Fiyat farkı olarak ise ortalama 100 TL farkı bulunan bu telefonu da 1000 TL’ye kadar satın alma şansını yakalamış olursunuz.

Xiaomi Redmi 6A 2 GB 16 GB depolama

850 TL civarında bir satış fiyatı bulunan bu telefon dahili depolama alanı olarak diğer telefondan düşük kapasiteli olduğundan 100 TL daha aşağı bir fiyata satışa sunulmaktadır. Ancak telefona alacağınız SD kart ile telefonun dahili depolama alanının artmasını sağlayabilirsiniz. Diğer bütün özellikleri tamamen aynı olan bu telefonu alarak sizlerde artık bir Xiaomi kullanıcısı olma özelliğini yakalamış olacaksınız.

Popüler Yazılar